TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Zakład Mikroelektroniki i Nanotechnologii

Akademia Młodych Odkrywców

Data: 18.01.2018

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W dniach 12 – 13 stycznia, w ramach Akademii Młodych Odkrywców dla dzieci w wieku 7 – 14 lat, zorganizowane zostało spotkanie w naszym zakładzie. Uczniowie zostali wprowadzeni w tematykę realizowanych prac badawczych w formie wykładu popularno-naukowego, a następnie mieli okazję odwiedzić laboratoria optyczne oraz skaningowej mikroskopii elektronowej. Największą jednak atrakcją okazało się wejście do laboratorium typu cleanroom w specjalnych strojach.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii. Autorem zdjęć jest Ireneusz Hajdusianek.